KONST / Litografier / Färglitografi 15707201
nr 1570 7201
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 129/290. Färglitografi, bildmått: 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:43:03
16/10 18:21:57